Publiczna obrona rozprawy doktorskiej Łukasza Brzezińskiego nt.: "Coaching w poradnictwie zawodowym dla osób dorosłych – możliwości i ograniczenia"

11 września 2020 roku odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej Łukasza Brzezińskiego nt.: "Coaching w poradnictwie zawodowym dla osób dorosłych – możliwości i ograniczenia" napisanej pod opieką naukową prof. dr hab. Ryszarda Gerlacha i promotora wspomagającego dr hab. Renaty Tomaszewskiej, prof. uczelni. Recenzentami pracy byli dr hab. Ryszarda Cierzniewska, prof. uczelni oraz dr hab. Daniel Kukla, prof. uczelni. 22 września 2020 roku Rada Dziedziny Nauk Społecznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy jednogłośnie przyjęła uchwałę nadającą Łukaszowi Brzezińskiemu stopnień doktora nauk społecznych w dyscyplinie pedagogika. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych i dydaktycznych.