Ogólnopolska Konferencja Naukowa na temat: „Rodzicielstwo i rodzina. (Re)konstrukcje życia codziennego Ogólnopolska Konferencja Naukowa na temat: „Rodzicielstwo i rodzina. (Re)konstrukcje życia codziennego

Ogólnopolska Konferencja Naukowa na temat: „Rodzicielstwo i rodzina. (Re)konstrukcje życia codziennego"

Dnia 21.09.2020 r. miała miejsce Ogólnopolska Konferencja Naukowa na temat: „Rodzicielstwo i rodzina. (Re)konstrukcje życia codziennego”, której organizatorem była Katedra Badań nad Edukacją Estetyczną UKW.  Patronat naukowy nad wydarzeniem objął Dziekan Wydziału Pedagogiki - prof. dra hab. Ryszard Gerlach, a doktor Ewa Krause - adiunkt w Katedrze Pedagogiki Pracy i Andragogiki - współprowadziła sekcję pt. "Empiryczny wymiar postrzegania rodzicielstwa i rodziny", jak również wygłosiła - wraz z lic. Oliwią Herbą - komunikat z badań na temat: "Młodzież akademicka o studenckim rodzicielstwie".