V Ogólnopolska Konferencja Naukowa Pomoc – wsparcie społeczne – poradnictwo...

25.03.2021 r. miała miejsce V Ogólnopolska Konferencja Naukowa zatytułowana: Pomoc – wsparcie społeczne – poradnictwo Między teorią a praktyką wspierania jednostki w życiu osobistym, edukacji i pracy. Komitet Naukowy Konferencji współtworzyli m.in. prof. dr hab. Ryszard Gerlach oraz dr hab. Renata Tomaszewska, prof. uczelni. Organizatorem wydarzenia był Zakład Poradnictwa Społecznego Wydziału Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a Kierownik i Pracownicy Katedry Pedagogiki Pracy UKW wzięli w nim czynny udział poprzez wygłoszenie następujących wystąpień:

• dr hab. Ryszard Gerlach, wystąpienie na temat: Wsparcie jednostek uwikłanych w przeobrażenia pracy;
  • dr Ewa Krause, wystąpienie na temat: Oczekiwania naukowczyń w zakresie rozwiązań wspierających łączenie roli rodzicielskiej i zawodowej (komunikat z badań);
  • dr Katarzyna Ludwikowska, wystąpienie na temat: Doradztwo zawodowe 3.0 – trendy i dobre praktyki.