Indywidualne konsultacje z coachami i specjalistami ds. rozwoju osobistego

Studentki i Studenci 2 roku studiów II stopnia na kierunku Pedagogika o module Zarządzanie zasobami ludzkimi i doradztwo zawodowe z coachingiem nie zatrzymują się w swoim rozwoju ani na chwilę!

Tym razem służyli swoją profesjonalną pomocą uczestnikom Drzwi Otwartych zorganizowanych przez Uniwersytet Kazimierza Wielkiego. Studentki i Studenci, wcielając się w jedną z zawodowych ról, do których pełnienia przygotowują się w toku studiów w UKW - rolę coachów i specjalistów do spraw rozwoju osobistego - udzielali porad tegorocznym maturzystkom i maturzystom.

Serdecznie gratulujemy naszym Studentkom i Studentom profesjonalizmu, a dr Katarzynie Ludwikowskiej oraz dr. Łukaszowi Brzezińskiemu dziękujemy za merytoryczne wsparcie wydarzenia.