Katedra Pedagogiki Pracy i Andragogiki

Aktualności

Wywiad: Coś dobrego dla świata

W dniu 23 czerwca 2016 r. w Magazynie Bydgoskim Gazety Wyborczej ukazał się wywiad z dr R. Tomaszewską-Lipiec pt. "Zrób coś dobrego dla świata: odpocznij! Inaczej grozi ci FOMO". Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z jego treścią!

Wywiad: Jak zachować życiową równowagę w pracy? Wszyscy jesteśmy linoskoczkami

- Coraz częściej ludzie pracują więcej i dłużej, rozciągając aktywność zawodową na każdą porę dnia. A czasem i nocy. Zaburzenie równowagi między życiem osobistym i zawodowym generują zwłaszcza  elastyczne formy zatrudnienia i organizacji pracy, nowe technologie oraz rozwój kultury konsumpcyjnej – mówi dr Renata Tomaszewska-Lipiec (Katedra Pedagogiki Pracy i Andragogiki) w wywiadzie opublikowanym w piątek, 24 czerwca w Magazynie Bydgoskim „Gazety Wyborczej”.

Pracownicy Katedry na IV Międzynarodowej Konferencji Naukowej "Doradztwo zawodowe w procesie tranzycji z edukacji na rynek pracy"

W dniach 19-20 maja 2016 roku Pracownicy Katedry Pedagogiki Pracy i Andragogiki uczestniczyli w IV Międzynarodowej Konferencji Naukowej "Doradztwo zawodowe w procesie tranzycji z edukacji na rynek pracy".

IV SPOTKANIE Z CYKLU DOŚWIADCZALNIA SUKCESU PT. „TWOJA KARIERA – TWÓJ WYBÓR". DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ TRENEREM ROZWOJU OSOBISTEGO?”

 

19 kwietnia Auli Atrium przy ul. Chodkiewicza 30 odbyło się IV spotkanie z cyklu Doświadczalnia Sukcesu pt. „Twoja kariera – Twój wybór. Dlaczego warto zostać trenerem rozwoju osobistego?”. Wydarzenie zoganizowali: Katedra Pedagogiki Pracy i Andragogiki oraz Koło Naukowe Doradców Zawodowych i Personalnych UKW.

Konferencja "Uczenie się przez całe życie. Rozwój - kariera - praca"

Dnia 6 kwietnia 2016 roku na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu miała miejsce konferencja pt. "Uczenie się przez całe życie. Rozwój - kariera - praca".

Prawie 3 mln zł na dodatkowe kwalifikacje absolwentów

2 899 722,70 zł  dla UKW na sfinansowanie projektu pn. "Wykwalifikowani, aktywni, komunikatywni absolwenci UKW", w ramach nowej perspektywy unijnej.

Edukacja XXI wieku